У Солотвині вода подаватиметься довше: новий графік

У селищі Солотвино завершили масштабні роботи з модернізації системи водопостачання.
Про це повідомляють на сайті Солотвинської селищної ради.
Під час ремонтних робіт у селищі провели заміни водопровідної мережі протяжністю близько 57 кілометрів, що дало можливість суттєво зменшити втрати води у мережах. Також на свердловинах замінили три електронасоси на сучасні енергоефективні, впровадили системи підтримки тиску у водопровідних мережах, що дозволило майже втричі зменшити споживання електроенергії.
Крім того, у 2025 році на водоканалі встановили дві сонячні електростанції потужністю 100 кВт та 80 кВт, що сприяє зменшенню витрат на електроенергію та підвищує енергонезалежність підприємства.
За результатами аналізу роботи КП «ВУЖКГ «Солотвино», прийняли рішення покращити графік водопостачання.
Новий графік подачі води
У період з березня по жовтень 2026 року водопостачання у селищі Солотвино здійснюватиметься щоденно з 07:00 до 22:00 к.ч.
Читайте також:
- Тячів
У Солотвині стартував міжнародний проєкт із навчання першої допомоги для дітей та вчителів
- Тячів
У Тересві на Тячівщині рятувальники за 25 хвилин ліквідували пожежу на підприємстві
- Тячів
У Тячеві відкрили центр ментального здоров’я та реабілітації
- Тячів
День донора в Буштині: як зареєструватися та допомогти врятувати життя
- Тячів
У Дубовому відбувся Міжнародний турнір з волейболу серед чоловіків
