У Дубовому на Тячівщині вогнеборці врятували надвірну споруду

У селищі Дубове Тячівського району на вулиці Мадара сталася пожежа в надвірній господарській споруді.
Про це інформує Головне управління ДСНС України у Закарпатській області.
Власниця, помітивши густий дим і полум’я, одразу зателефонувала за номером «101» та разом із сусідами намагалася самотужки загасити вогонь, однак безуспішно.
На місці події працювали рятувальники з Дубового, Усть-Чорної та Нересницької громади. Упродовж години пожежу повністю ліквідували на площі 25 кв. м.
Вогонь пошкодив покрівлю господарської споруди та частину домашнього майна.

