Письменниця з Закарпаття є співавтрокою твору-печворку, що увійшов до Національного реєстру рекордів України

11 Червня 2024, 13:53
Письменниця з Закарпаття є співавтркою твору-печворку, що увійшов до Національного реєстру рекордів України 366
Письменниця з Закарпаття є співавтркою твору-печворку, що увійшов до Національного реєстру рекордів України

У Києві зафіксували національний рекорд України в галузі літератури за кількістю співавторів і сторінок. Номінували на рекорд книгу «Босорка».  

Над створенням цього твору працювала команда з 228 авторів з різних куточків країни, вони написали твір-печворк на 2833 сторінки. Однією з ключових фігур серед авторів є відома письменниця з Закарпаття Тетяна Грицан-Чонка, уродженка села Красна Дубівської громади Тячівського району. Вона також спільно з членкинею спілки письменників і журналістів України Ольгою Бражник та докторкою філологічних наук, професоркою Тетяною Биковою зробили вагомий вклад у створення цього унікального твору як рецензенти.

Про це Район.Тячів повідомили у Дубівській громаді.

Представники Національного реєстру рекордів України провели урочисту церемонію у конференц-залі Міжрегіональної Академії Управління Персоналом, де визнали наймасштабніший літературний рекорд в історії країни.

Організатор рекорду – Сергій Батура, автор гротескно-сатиричних творів та винахідник новітнього літературного жанру «Колективний літературний печворк». 

«Нарешті сьогодні, 07.06.2024 року, в Міжрегіональній Академії управління персоналом відбулася фіксація двох всеукраїнських літературних рекордів (найбільша кількість авторів і сторінок твору)», – написав Сергій Батура у телеграм-каналі «Літературний рекорд (колективна збірка оповідань)». 

Твір «Босорка» у новітньому жанрі «Колективний літературний печворк» отримав визнання Національного реєстру рекордів України. Наразі йде обговорення на рівні експертів щодо номінування твору на світовий рекорд.

На реєстрації рекорду, окрім Сергія Батури та багатьох авторів твору, були присутні партнери рекорду: віцепрезидент МАУП Катерина Швець, видавчиня видавництва «Лілія» Лілія Стасюк, сценарист і режисер Антон Сладкевич.

Коментар
17/07/2024 Середа
17.07.2024