Молодь громади зустрілася із медиками Дубівської лікарні

19 Червня 2024, 10:08
Молодь громади зустрілася із медиками Дубівської лікарні 169
Молодь громади зустрілася із медиками Дубівської лікарні

Молодь  громади мала унікальну можливість зустрітися з лікарями Дубівської лікарні. Захід пройшов у приміщенні лікарні, де директор Ігор Білега та заступниця директора Кароліна Куцин організували екскурсію закладом. 

Про це пише МЦ МолодьДій.Дубове.

Під час екскурсії молодь дізналася про історію створення та розвитку медичної установи, ознайомилася з роботою різних відділень та служб лікарні. Особливу увагу приділили кабінету дерматолога, де лікарка-дерматолог Ольга Білега провела консультацію щодо догляду за шкірою у підлітковий період.

Ольга Білега надала корисні поради щодо профілактики шкірних захворювань, розповіла про важливість правильного догляду за шкірою та відповіла на всі запитання, які цікавили молодь. Ця зустріч стала важливим кроком у підвищенні обізнаності молодого покоління про здоров'я та гігієну.

Захід проводиться МЦ «МолодьДій» у співпраці з ГО «Молодіжна платформа» в рамках програми «Розвиток потенціалу молоді у західних областях України», що імплементується ІСАР Єднання, за фінансової підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Уряду Норвегії.

Коментар
17/07/2024 Середа
17.07.2024