Депутати Закарпатської обласної ради клопочуть про безпеку руху на автошляхах області та запобігання розповсюдженню борщівника

10 Липня 2024, 13:05
Борщівник 179
Борщівник

У ході 15-ї сесії Закарпатської обласної ради депутати підтримали запити, надані колегами. Зокрема Іван Галамбіца порушив питання щодо відкриття міжнародного пункту пропуску «Тячів» (Україна) – «Малий Тячів» (Румунія) та облаштування об’їзної дороги навколо міста Тячів.

 Про це йдеться на сайті Закарпатської обласної ради.

У колективному депутатському запиті Михайла Кіш, Дениса Мана, Федора Шандора, Олександра Антала, Лівії Балог, Володимира Чубірка, Владислава Каськіва – членів постійної комісії обласної ради з питань транскордонного співробітництва, розвитку туризму та рекреації, йдеться про необхідність вжиття невідкладних заходів із проведення ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення С 071205 (Львів – Самбір – Ужгород) – Оріховиця у межах Оноківської територіальної громади Ужгородського району.

Володимир Чубірко клопоче про завершення капітального ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення М-06 Київ-Чоп у межах Закарпатської області. Інший його запит – стосується необхідності врегулювання питань, пов’язаних із організацією контролю за пересуванням громадян на території області, йдеться про роботу блокпостів.

Про небезпеку масового самозасіювання борщівника Сосновського, що безконтрольно поширюється на території області та загрозу цієї рослини для здоров’я людей, у своєму запиті порушив Федір Шандор. Депутат наголошує на необхідності здійснення комплексних заходів зі знищення токсичної рослини на території області, зокрема й задля запобігання виснаження ґрунтів, знищення місцевої флори і фауни та зниження туристичної привабливості Закарпаття.

Усі депутатські запити скерували на розгляд Закарпатської обласної державної адміністрації – обласної військової адміністрації та відповідних служб.

Коментар
17/07/2024 Середа
17.07.2024