У Дубівському ліцеї на Тячівщині нагородили призерів олімпіад

У Дубівському ліцеї на Тячівщині відбулося урочисте нагородження учнів, які стали призерами предметних олімпіад, мовного конкурсу ім. Петра Яцика, Малої академії наук, а також учасників V Всеукраїнського інтернет-флешмобу «Ми — нащадки Кобзаря».
Про це розповіли на сторінці навчального закладу.
Окремими подяками висловили вдячність команді дівчат і хлопців, які гідно представили наш навчальний заклад у IV (обласному) етапі змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з футзалу.
Призери з випускних класів очікують нагородження на святі Останнього дзвоника.
«Щиро вітаємо наших талановитих, цілеспрямованих і натхненних учнів! Пишаємось вашими здобутками та бажаємо нових звершень!», – йдеться у повідомленні.



















Читайте також:
- Тячів
Випускники Дубівського ліцею підкорили Говерлу перед завершенням навчання
- Тячів
У Дубівському ліцеї на Тячівщині з’явилася шкільна омбудсманка
- Тячів
Волейболістки з Дубового на Тячівщині стали другими у третьому етапі всеукраїнських змаганнях
- Освіта
У Дубівському ліцеї на Закарпатті відбулися змагання з футзалу серед учнів